W WIELKIM POŚCIE 2021
ZABIERAMY WAS DO ANGOLI

 

Zainspirowałam się Ewangelią o uzdrowieniu trędowatego, który powiedział do Jezusa: „Jeśli chcesz, możesz mnie uzdrowić”. Jezus odpowiedział: „Tak chcę” i doszło do uzdrowienia.
Chcemy pomóc chorym, dzieciom i samotnym matkom, sierotom i głodnym. W ramach wsparcia zapewnimy dostęp do lekarza i badań, kupimy leki i zapewnimy dożywianie. Na liście mamy już 30 osób. A problem z brakiem jedzenia, tak szybko się nie skończy, więc jeśli będzie więcej funduszy, to wystarczy na dłużej.
S. Maria Domalewska

60389 zł
cel 50000 zł

231
wspierających

POZNAJ ŻYCIE MIESZKAŃCÓW ANGOLI

PROJEKT 640

KOMU POMAGAMY?

MIESZKAŃCOM ANGOLI

To mieszkańcy stolicy Luandy oraz mniejszych miejscowości. Wspieramy samotne matki, biedne rodziny, osoby z albinizmem i chorych. Znają ich siostry salezjanki. To one dotarły do ich trudnych historii i chcą im pomóc.

DLACZEGO?

CIERPIĄ GŁÓD

Angola jest jednym z najbiedniejszych krajów świata. Ludzie zmagają się z biedą i zniszczeniami po wojnie. Brakuje im jedzenia i pracy. Nie mogą zajmować się rolnictwem, bo zagrożeniem są miny zakopane na polach.

JAK POMAGAMY?

KARMIĄC I LECZĄC

W ramach pomocy kupimy podstawowe produkty żywnościowe i rozdamy paczki, a chorym zapewnimy dostęp do leczenia. Pomagamy razem z s. Marią Domalewską, która pracuje w Angoli od 10 lat.

TO IM POMAGAMY
Przedstawiamy Wam historie ludzi, których zna s. Maria Domalewska
i którym razem staramy się pomóc. To tylko kilka z bardzo wielu historii.

WIELKI POST W ANGOLI