Poznajcie siostry Andrzejewskie,

które na początku lipca wyruszą na swój dwumiesięczny wolontariat do Freetown w Sierra Leone.

Aleksandra ma 24 lata i pochodzi z Otwocka, pod Warszawą. Z wykształcenia jest kosmetyczką i studiuje dodatkowo zarządzanie z grafiką komputerową i social media. Pasjonuje się zdrowiem fizycznym i psychicznym, rysunkiem i fotografią.

Chce jechać na misje, żeby „dać miłość, radość i troskę tym, którzy jej nie mają.”

Marta ma 25 lat i również pochodzi z Otwocka. Z wykształcenia jest psychologiem, pracuje w szkole podstawowej, przedszkolu oraz poradni psychologiczno-pedagogicznej. Pasjonuje się sportem, graniem na gitarze oraz psychologią.

Pomysł na misje towarzyszył Marcie od wielu lat, lecz odwlekała ten temat sądząc, że „to dla specjalnie wybranych osób” i sądziła, że ona do nich się nie nadaje.

,,Cieszę się, że odpowiedziałam Bogu na to zaproszenie – tak! Pomimo tego, że nie raz wydaje się, że strach jest silniejszy, to jednak Jego miłość zwycięża, ona zwyciężyła wszystko i wiem już, że ,,wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia” (Flp 4,12).” – opowiada.

Chce lecieć na misje, by dać coś od siebie tym, którzy nie mają tego, co mamy my. Pragnie swoim świadectwem życia roznosić miłość Chrystusa na cały świat.