Kup prezent dla dzieci z Czadu

.

CHCESZ PODAROWAĆ PREZENT POTRZEBUJĄCYM I UBOGIM?

Sprawić, by na twarzach dzieci pojawił się uśmiech. Dzięki naszej wspólnej pracy, możemy sprawić, że uśmiech na twarzy dziecka będzie trwał cały rok! Jeśli zbierzemy więcej środków, to pomoc przedłużymy o kolejny rok lub dwa lata. Weź udział w akcji Mleko dla Czadu, w ramach której prowadzimy zbiórkę na Projekt 680. Żeby przygotować kubek mleka dla dziecka wystarczy 65 groszy!

 

KOMU I JAK POMOŻEMY?

Zapewnimy przedszkolakom i dzieciom ze szkoły podstawowej codzienny posiłek, a najbardziej potrzebującym rodzinom paczki żywnościowe.

KIEDY?

Pomoc ruszy natychmiast po zakończeniu zbiórki i będzie systematyczna. Codzienne posiłki będą rozdawane dopóki będą na to środki.

CO KUPIMY?

Mleko w proszku, mąkę, ryż, olej, mięso, cukier i inne podstawowe produkty spożywcze. Zapewnimy też podstawowe środki higieniczne, m.in. mydło i środki antybakteryjne.

 

Za 25 kilogramowy worek mleka w proszku zapłacimy 65 000 franków środkowoafrykańskich, czyli około 460 złotych, za 50 kg ryżu 23 000 franków, czyli 230 złotych, za 25 kg 25 0000 franków mąki 180 złotych.
Wystarczy 18 złotych na 1 kg mleka w proszku, 5 zł na 1 kg ryżu czy 7 złotych za 1 kg mąki. Nawet najmniejsza wpłata na projekt ma ogromny sens!