Zapraszamy na październikowe spotkanie wolontariatu misyjnego

Spotkanie
Międzynarodowego Wolontariatu
Don Bosco!

 

Zastanawiasz się nad wyjazdem na misje? Chcesz rozeznać, czy to jest Twoja droga? Przyjedź do Salezjańskiego Ośrodka Misyjnego na spotkanie Międzynarodowego Wolontariatu Don Bosco!

We wrześniu rozpoczęliśmy nowy rok formacyjny dla osób, które chciałyby wyjechać na wolontariat misyjny w przyszłym roku. Jeśli nie mogłeś wziąć w nim udziału, to jeszcze nic straconego, bo to podczas październikowego spotkania zamykamy listę kandydatów.

Nie wahaj się, przyjedź i poznaj nas!

Kiedy? W dniach od 6 do 8 października 2023.
Gdzie? Miejsce spotkania to Salezjański Ośrodek Misyjny na ul. Korowodu 20 w Warszawie.

Co trzeba zrobić aby wziąć udział w spotkaniu? Wyślij swoje zgłoszenie do dnia 6 września 2023 roku drogą mailową na adres: wolontariat@misjesalezjanie.pl

W wiadomości zwrotnej otrzymasz dalsze informacje.

Czekamy na Ciebie w piątek 6 października od godziny 16.00. Spotkanie rozpoczynamy wspólną modlitwą o godzinie 18.00, a kończymy w niedzielę, ok. godz. 14.00 wspólnym obiadem. Przypominamy, że bierzemy udział w całym spotkaniu.

 

Czekamy na Ciebie!

Jak do nas dojechać?

Na stacji metro Wilanowska wsiądź w autobusy: 709, 727 lub 739. Wysiądź na przystanku Sójki. Kieruj się do stacji „Shell” i skręć w prawo. Następnie idź prosto aż do skrzyżowania z ul. Taneczną i skręć w lewo. Idź prosto, po 100 metrach skręć w prawo w ul. Korowodu. Na jej końcu czekamy na Ciebie w Salezjańskim Ośrodku Misyjnym.