Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji „Warszawa modli się za misje”. Spotkanie modlitewne odbędzie się 4 marca 2019 roku w Salezjańskim Ośrodku Misyjnym przy ul. Korowodu 20 w Warszawie.

W marcu w szczególny sposób będziemy modlić się w intencji misjonarzy i misjonarek pracujących w Argentynie. Modlitwą otoczymy też dzieci i młodzież oraz wszystkich ludzi, którzy związani są z placówkami misyjnymi.

Argentyna jest pierwszym salezjańskim krajem misyjnym. To właśnie tereny Patagonii zobaczył św. Jan Bosko w pierwszym śnie misyjnym. Obecnie pracuje tam dwóch salezjanów i cztery salezjanki z Polski. Prowadzą parafię i szkoły, wpierają materialnie najbiedniejszych. W Ruca Choroi siostry prowadzą lokalne radio dla wspólnoty Mapuche.

Podczas spotkania opowiemy o obecnej sytuacji w Argentynie i najnowszych wydarzeniach z placówek salezjańskich. Następnie pomodlimy się przed Najświętszym Sakramentem, a na zakończenie porozmawiamy przy herbacie i słodkim poczęstunku.

Czekamy na Ciebie w poniedziałek 4 marca 2019 roku o godzinie 19:00 w Salezjańskim Ośrodku Misyjnym w Warszawie. Zachęcamy też do przyprowadzenia swoich znajomych!

Razem z nami pomódl się w intencji MISJI!

Zapraszamy!