Zapraszamy na jubileusz!

Już tylko miesiąc pozostał do naszego wspólnego świętowania jubileuszu 40-lecia Salezjańskiego Ośrodka Misyjnego. Jeszcze raz Was serdecznie zapraszamy.
Mamy nadzieję, że będzie to okazja do wspólnego spotkania zarówno naszych misjonarzy, wolontariuszy, dobroczyńców i sympatyków misji salezjańskich.

 

Przypominamy, że świętujemy w sobotę 19 czerwca br.

Zapraszamy na godzinę 12.00 na uroczystą Mszę św. do praskiej bazyliki Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ul. Kawęczyńskiej 53 w Warszawie. Podczas Mszy św. kilkoro wolontariuszy otrzyma krzyże misyjne. W najbliższych miesiącach wyjadą oni, by pracować na placówkach misyjnych w Afryce, Ameryce Południowej, Azji i Europie.

Po mszy o godz. 14.00 zapraszamy na poczęstunek.

O godzinie 15.00 rozpocznie się krótki program misyjny z udziałem misjonarzy i wolontariuszy.

Będziemy wdzięczni za informacje zwrotną od osób, które chcą tego dnia się z nami spotkać i wezmą udział w uroczystościach, na maila: media@misjesalezjanie.pl. Prześlijcie ją nam do 31 maja. W związku z obostrzeniami liczba miejsc jest ograniczona. Będziemy starali się również zapewnić transmisje online naszego wydarzenia.

Jeszcze raz serdecznie Was zapraszamy!

I polecamy film, w którym nasi wolontariusze jeszcze w zimowej, górskiej scenerii tańczą do hymnu jubileuszu, bo przygotowania trwają już jakiś czas.

Kliknij na zdjęcie!

Więcej informacji na temat naszego jubileuszu znajdziesz TUTAJ