W tym roku zmienia się sposób rozliczania podatku dochodowego. Twój urząd skarbowy samodzielnie wygeneruje PIT-37 i PIT-38. Dowiedz się, jak przekazać 1% podatku na MISJE!

W 2019 roku zmieniły się niektóre zasady dotyczące rozliczeń podatkowych za 2018 rok. To administracja skarbowa przygotuje za Ciebie rozliczenie roczne na podstawie danych z poprzednich deklaracji podatkowych. Twoim obowiązkiem będzie jedynie ich zatwierdzenie lub edytowanie.

Podobnie wygląda proces przekazania 1% podatku na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego. Usługa Twój e-PIT automatycznie wskaże organizację, która otrzymała od Ciebie 1% podatku w ubiegłym roku. Możesz edytować te dane – zmienić organizację lub cel szczegółowy. Szczegóły dostępne TUTAJ:

Jeśli chcesz przekazać 1% swojego podatku na rzecz Salezjańskiego Ośrodka Misyjnego, w deklaracji podatkowej wpisz numer KRS: 0000070179 i dopisz cel szczegółowy: MISJE. W tym roku, podobnie jak w poprzednim, korzystamy z pomocy Salezjańskiej Fundacji Nauki i Wychowania z Łodzi.

Pieniądze zebrane z 1% to wsparcie misjonarzy w tworzeniu placówek i wychowywaniu dzieci oraz młodzieży na całym świecie. To szansa na edukację, sprzęt sportowy, dzienną porcję ryżu i wiele innych działań.

Przekazując swój 1% na cele misyjne pomagasz nam nieść wiarę i nadzieję tam, gdzie jej brakuje.

Dziękujemy!