Kochani!

Pragnę podzielić się z Wami radosną dla nas informacją, że już dotarły do nas tu do Amazonii do Puerto Ayacucho środki zebrane w czasie Kampanii prowadzonej przez Salezjański Ośrodek Misyjny „Posiłek dla Wenezueli”. Bogu niech będą dzięki! Wielkie DZIĘKI ludziom dobrej woli! To dzięki waszej ofiarności może się tu dziać dużo dobrego. Dla nas tu wśród tak trudnej sytuacji jakiej jesteśmy w Wenezueli to czytelny znak, że Pan Bóg nigdy nie zapomina o swych dzieciach…

W pierwszej kolejności zakupiliśmy żywność, środki czystości i higieny. Posiłek dla 100 dzieciaków naszego Oratorium do końca tego roku to dla nas wielkie błogosławieństwo… no i co najwięcej sprawiło radości…nowe piłki!!! Nikt tu nawet nie narzekał, że piłki są stare i prawie się nie da nimi grać, jak brakuje pieniędzy na jedzenie, nikt nawet nie prosi o nowe piłki, bo jak… i tu taka niespodzianka.

Takie radości tuż przed Wielkanocą!

Kochani w  imieniu swoim i sióstr oraz przede wszystkim naszych dzieciaków chcemy Wam powiedzieć DZIĘKUJE! Niech Bóg wynagrodzi hojnym błogosławieństwem wasze ofiary i modlitwy.

Pozdrawiam gorąco z tropikalnej Amazonii z darem modlitwy

S. Marzena Kotuła,
Puerto Ayacucho, Wenezuela