Muzyczne Zaduszki z Artystami u oo. Dominikanów na Służewie

W najbliższy wtorek, 19 listopada o godz. 20.00 w kościele oo. Dominikanów na warszawskim Służewie odbędą się muzyczne Zaduszki z Artystami, zatytułowane „Pukając do Nieba Bram”.  

Motywem przewodnim wieczoru będzie temat jedności. Podczas Zaduszek przywołane zostaną sylwetki świętych i błogosławionych, którzy uczą nas, jak dzięki miłości, odkrywać drogi do jedności między nami. Wspominane będą osoby, które choć już od nas odeszły, to jednak wciąż żywa jest pamięć o nich, gdyż jesteśmy wdzięczni za owoce ich życia – muzyków, aktorów, dziennikarzy, osoby publiczne oraz tych, którzy inspirują nas wciąż do dobrego życia.

Wśród gości i artystów, którzy uświetnią wieczór będą m.in.: Ryszard Rynkowski, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz, Halina Frąckowiak, Krystyna Prońko, Rafał Brzozowski, Damian Ukeje, Grzegorz Wilk, Katarzyna Olubińska-Godlewska, Małgorzata Szarek, Maciej Jachowski, Katarzyna Kołeczek, Leszek Zduń i Tadeusz Chudecki

Wydarzenie ma charakter charytatywny. W tym roku wspierane będą dzieci z najuboższych wiosek w Bangladeszu. Pracuje z nimi ks. Paweł Kociołek, polski misjonarz. O pracy ks. Pawła, codzienności bengalskiej i ludziach, którym pomaga opowiadaliśmy Wam podczas kampanii Odważ się być dobrym przygotowanej na Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny.

Podczas najbliższego niedzielnego wydania Między Ziemią a Niebem w TVP 1, ks. Jacek Zdzieborski, dyrektor Salezjańskiego Ośrodka Misyjnego oraz Halina Frąckowiak opowiedzą o inicjatywie Zaduszek oraz wsparciu dla najuboższych dzieci w Bangladeszu.

Serdecznie zapraszamy! Wtorek, 19 listopada godz. 20.00. kościół oo. Dominikanów (ul. Dominikańska 2). Wstęp wolny.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz TUTAJ.

Zaduszki z artystami-2