W niedzielę 19 listopada w godzinach porannych Małgorzata Zadrożna wyleciała na pięciomiesięczny wolontariat do Tupizy w Boliwii.
Dzień wcześniej w towarzystwie przyjaciół i bliskich uczestniczyła w Mszy świętej w naszym Ośrodku, otrzymując błogosławieństwo na drogę i czas posługi.
Wolontariuszka będzie pracowała na placówce prowadzonej przez Siostry Służebniczki Dębickie, gdzie znajduje się dom dziecka. Gosia będzie mogła pomóc w kwestiach medycznych, ze względu na swoją wiedzę i doświadczenie pielęgniarskie, a także towarzyszyć dzieciom podczas ich obowiązków i zabaw.
Gosi życzymy sił na ten czas pracy i radości z posługi, a Was prosimy o modlitwę za naszą wolontariuszkę!




![Bliski Wschód: Modlitwa o pokój jest potrzebna bardziej niż kiedykolwiek [WIDEO]](https://misjesalezjanie.pl/wp-content/uploads/2025/03/Film_Ziemia-Swieta-2026-218x150.jpg)
