Zapraszamy na drugie spotkanie wolontariatu misyjnego

Spotkanie Międzynarodowego Wolontariatu Don Bosco!

Chcesz wyjechać na wolontariat misyjny? Jeżeli takie pragnienie jest w Twoim sercu lub podobne myśli krążą Ci po głowie to zapraszamy Cię na drugie spotkanie Międzynarodowego Wolontariatu Don Bosco w nowym roku formacyjnym 2020/2021.

Kiedy?   W dniach 16 18 października 2020
Gdzie?  W Warszawie

Aby wziąć udział w spotkaniu wypełnij formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej www.misjesalezjanie.pl/wolontariat/ do 14 października 2020 roku. W wiadomości zwrotnej otrzymasz dalsze informacje.

Czekamy na Ciebie w piątek 16 października, od godziny 16.00. Spotkanie rozpoczynamy wspólną modlitwą o godzinie 18.00, a kończymy w niedzielę, ok. godz. 13.00 wspólnym obiadem. Przypominamy, że bierzemy udział w całym spotkaniu.

Tym razem spotkamy się z misjonarzem z Meksyku i porozmawiamy o wolontariacie misyjnym w Rwandzie i Ugandzie. Serdecznie zapraszamy!

Czekamy na Ciebie!

 

Jak dotrzeć do Salezjańskiego Ośrodka Misyjnego?

Na stacji metro Wilanowska wsiądź w autobusy: 709, 727, 739 lub 715. Wysiądź na przystanku Sójki. Kieruj się do stacji „Shell” i skręć w prawo. Następnie idź prosto aż do skrzyżowania z ul. Taneczną i skręć w lewo. Idź prosto, po 100 metrach skręć w prawo w ul. Korowodu. Na jej końcu czekamy na Was w Salezjańskim Ośrodku Misyjnym.

Jak do nas dojechać?