Spotkanie z ks. Piotrem o Gambii

13 października ks. Piotr Wojnarowski podczas kolejnego spotkania w kawiarni Agere Contra opowiadał o Gambii. Misjonarz od dwóch lat pracuje w Kunkujang. To nowa placówka salezjańska, założona przez ks. Piotra i innych misjonarzy, a także pierwsza w Gambii.

Ksiądz Piotr opowiadał o Gambii, małym kraju, który ma ogromny potencjał. Podzielił się swoim doświadczeniem, opowiedział o dwuletniej pracy, zmianach i wyzwaniach, jakie przed nim stoją. Misjonarz w Afryce pracuje od 17 lat, więc ma bardzo bogate doświadczenie, którym podzielił się podczas zadawania licznych pytań od publiczności. Z powodu wielu pytań spotkanie przedłużyło się i trwało ponad 2 godziny. Na koniec chętni mogli nabyć książkę „Przywrócona”, napisaną przez ks. Piotra.

Dziękujemy wszystkim za przybycie! Zapraszamy na kolejne spotkanie z naszymi misjonarzami. Już 18 października br. Sebastian Marcisz opowie o Meksyku.

Prosimy o wcześniejsze zapisy, liczba miejsc ograniczona: agerecontra.pl/wydarzenie/tym-razem-w-niedziele-podrozniczy-wtorek-meksyk/