W dniu 6 maja 2017 roku odbyło się spotkanie dla wszystkich wolontariuszy Międzynarodowego Wolontariatu Don Bosco.

Mimo nieciekawych prognoz pogody zaświeciło nam słońce. Po powitaniu uczestników zjazdu i prezentacji wolontariuszy i ich rodzin przyszedł czas na Eucharystię. Zebraliśmy się w kaplicy, szczególnym miejscu dla wolontariuszy. To tutaj spotykaliśmy się z Chrystusem w czasie formacji, aby rozeznać nasz wyjazd misyjny, poznać Jego plany w stosunku do nas i prosić o światło, pomoc i prowadzenie w życiu.

Po mszy świętej udaliśmy się do ogrodu. Czas na posiłek: kiełbaski z grilla. A potem wspólne rozmowy, wspomnienia, zabawy z dziećmi.

Uczestnikom spotkania dziękujemy za waszą obecność, wspólną modlitwę, pomoc w przygotowaniu spotkania, ciepłe słowa, miłą atmosferę.

A wszystkim wolontariuszom Międzynarodowego Wolontariatu Don Bosco dziękujemy, przede wszystkim za pracę na rzecz misji, za głoszenie Chrystusa w różnych krajach świata, za waszą postawę, krzewienie charyzmatu księdza Bosco, zaangażowanie i świadectwo. Dziękujemy także za godne reprezentowanie Salezjańskiego Ośrodka Misyjnego w Polsce i za granicami kraju, za animacje w parafiach, szkołach, wspólnotach, za pomoc misjonarzom i misjonarkom w formie finansowej i za modlitwę, najcenniejszy dar serca. Bóg zapłać!

ZOBACZ ZDJĘCIA ZE SPOTKANIA!