Szanowny Księże Dyrektorze, Szanowni Dobrodzieje,

w imieniu uczniów szkoły podstawowej im. John Lee Memorial, całej wspólnoty, oraz księży Salezjanów w Lilongwe w Malawi, chciałbym wyrazić moją ogromną wdzięczność za pomoc w realizacji projektu:  „Pomoc w usunięciu skutków nawałnicy deszczowej”

Kieruję na ręce Księdza Dyrektora nasze gorące podziękowania za otrzymaną pomoc od Dobrodziejów Ośrodka Misyjnego. Dzięki przesłanym środkom finansowym udało nam się wraz z pozyskanymi funduszami od rodziców i opiekunów oraz parafii, znajdującej się na terenie naszej placówki w Lilongwe, a także znajdującej się tam szkoły, naprawić mur, który oddzielał teren szkoły i drogi od pola kukurydzy.  Mur ten uległ zniszczeniu na skutek ulewnego deszczu. Malawi w porze deszczowej jest często nawiedzane przez różne nawałnice i kataklizmy. Szczególnie w tym roku deszcze były ulewne i długie. Spowodowały wiele szkód, szczególnie w szkole podstawowej.

Za otrzymane środki pieniężne byliśmy w stanie odbudować mur oraz naprawić niektóre uszkodzone drzwi w klasach. Za otrzymaną pomoc składam serdeczne i Wielkie „Bóg Zapłać”

Niech dobry Bóg wynagrodzi Wam wszystkim za pomoc dla Malawi oraz misji salezjańskich w Afryce.

My ze swej strony obiecujemy pamięć modlitewną i wsparcie duchowe.

Oddany  Świętemu Janowi Bosco,

Ksiądz Józef Czerwiński SDB