Misja Zambia – spotkanie z misjonarzem ks. Michałem Wziętkiem – 19 stycznia

Zapraszamy na spotkanie z ks. Michałem Wziętkiem! Misjonarz od 32 lat pracuje w różnych częściach Zambii, 19 stycznia w kawiarni Agere Contra w Warszawie.

Ks. Michał budował placówkę misyjną w Mansie, gdzie spędził 12 lat. W Lufubu przez 10 lat zajmował się szkołą rolniczą. W 2017 roku otworzył dom dla chłopców ulicy i szkołę w ubogiej dzielnicy Makululu w Kabwe.

Misjonarz jest jednym z bohaterów cyklu reportaży „Misja Zambia”, który można oglądać w TVP1 i na VOD: https://vod.tvp.pl/programy,88/misja-zambia-odcinki,377817.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wygląda życie w Zambii, a szczególnie na wioskach, które ks. Michał często odwiedza, poznać kulturę i zwyczaje przyjdź na spotkanie! Dowiedz się, jak wygląda prowadzenie domu dla chłopców ulicy. Część podopiecznych zmaga się z uzależnieniem od kleju i alkoholu, zostali wyrzuceni z domów lub sami uciekli przed przemocą. Ks. Michał często jeździ na ulicę i rozmawia z chłopcami, jeśli tylko chcą pomocy, zabiera ich do domu dziecka.

Zapraszamy na spotkanie 19 stycznia (czwartek) o godz. 18.30. Spotkanie odbędzie się w kawiarni Agere Contra, ul. Chłodna 2/18 w Warszawie.

Wstęp wolny!
ZAPRASZAMY!

Informacje o wydarzeniu znajdziesz też TUTAJ.