Dostaliśmy niedawno radosną wiadomość od misjonarza – ks. Jacka Garusa, który na stałe pracuje w Zambii. Jakiś czas temu przekazaliśmy mu zebrane w ramach projektu 725 pieniądze. Projekt został zrealizowany i zakupiona ciężarówka służy już placówce!

 

Szczęść Boże,

Chciałem dać znać, że otrzymaliśmy ciężarówkę i jesteśmy za nią bardzo wdzięczni. Trochę się na nią naczekaliśmy. Wynikało to głównie z opóźnienia po stronie producenta, a kiedy ciężarówka już była gotowa do odbioru napotkaliśmy pewne problemy ze sprowadzeniem jej do Zambii. Ostatecznie, w połowie zeszłego tygodnia nasi kierowcy przyjechali nią do Kazembe.

W imieniu swoim, ale i instruktorów szkoły i uczniów chciałem bardzo serdecznie podziękować za Wasze wsparcie dla tego projektu.

Dzięki niemu szkoła może się otworzyć na nowe projekty. Sprowadzanie desek do szkoły stanie się także dużo prostsze. Ciężarówka ułatwi też życie na naszej misji, która wciąż się rozwija i prowadzi w jednym czasie kilka projektów budowlanych (nowe warsztaty w szkole, nowe kaplice dojazdowe, budynki gospodarcze).

 

Jeszcze raz wielkie DZIĘKUJĘ!
Pamiętamy o Was w modlitwie.

ks. Jacek Garus
Kazembe, Zambia