W związku z rozprzestrzenianiem się epidemii nowego koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19 i zaleceniami instytucji państwowych pragniemy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby ograniczyć epidemię.

W najbliższych dniach planowaliśmy pakowanie i wysyłkę najnowszego numeru „Misji Salezjańskich”, a także rocznego sprawozdania finansowego. Pomagają nam w tym osoby z różnych dzielnic Warszawy. Podjęliśmy decyzję o przesunięciu pakowania na czas nieokreślony ze względu na zdrowie osób, które są w to zaangażowane i musiałby się przemieszczać. Prosimy Was, drogich Dobrodziejów i Sympatyków Salezjańskiego Ośrodka Misyjnego o wyrozumiałość i zrozumienie.

Pracownicy Salezjańskiego Ośrodka Misyjnego otrzymali możliwość pracy zdalnej. W związku z tym czas odpowiedzi na państwa wiadomości może się trochę wydłużyć.

Wszystkie decyzje, które podejmujemy mają na celu ochronę zdrowia i ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa. To trudny czas dla wszystkich, więc wspierajmy się i pomagajmy sobie nawzajem.

Odpowiadając na prośbę papieża Franciszka, codziennie modlimy się za wstawiennictwem Maryi o zatrzymanie epidemii.

 

Ksiądz Tomasz Łukaszuk
Zastępca dyrektora Salezjańskiego Ośrodka Misyjnego