Formacja Misyjna – zaproszenie (grudzień 2016)

Serdecznie zapraszamy na weekendowe spotkanie Międzynarodowego Wolontariatu Don Bosco, w dniach 16-18 grudnia 2016. Do uczestnictwa w spotkaniu zapraszamy osoby, które są w trakcie formacji. Liczba miejsc ograniczona, dlatego pierwszeństwo mają osoby, które są zapisane na liście „długoterminowej”, a następnie kandydaci, którzy uczestniczyli we wszystkich dotychczasowych spotkaniach.

Spotkanie jest obowiązkowe dla wolontariuszy, którzy chcą wyjechać na misje w 2017 roku. Aby wziąć udział w spotkaniu wyślij zgłoszenie do dnia 12 grudnia 2016 roku drogą mailową na adres: wolontariat@misjesalezjanie.pl

Zabierz ze sobą śpiwór, instrumenty muzyczne (jeśli grasz na jakimś), trochę słodyczy do kawy i herbaty, dobre humory oraz 30 zł na misyjne wsparcie. Czekamy na Was w piątek, od godziny 16.00. Spotkanie rozpoczynamy wspólną modlitwą o godzinie 18.00, a kończymy w niedzielę, ok.  godz. 14.00 wspólnym sprzątaniem domu i obiadem.

Przypominamy, że bierzemy udział w całym spotkaniu.

Serdecznie zapraszamy!

Jak do nas dojechać?

DOJAZD KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ

Na stacji metro Wilanowska wsiądź w autobusy: 709, 727, 739 lub 715. Wysiądź na przystanku Sójki, jest to przystanek na żądanie.
Kieruj się do stacji „Shell” i skręć w prawo. Następnie idź prosto aż do skrzyżowania z ul. Taneczną i skręć w lewo.
Idź prosto, po 100 metrach skręć w prawo w ul. Korowodu. Na jej końcu czekamy na Was w Salezjańskim Ośrodku Misyjnym.