Pobierz aplikację Misje Salezjanie!

Aplikacja została stworzona z myślą o Misyjnej Rodzinie Salezjańskiej: misjonarzach, darczyńcach, opiekunach duchowych, wolontariuszach i opiekunach adopcyjnych. Chcemy być z Wami w stałym kontakcie i przybliżać dzieło, którego jesteście częścią. Zależy nam, żebyście widzieli efekty Waszej pomocy i otrzymywali wiadomości o działaniach na placówkach misyjnych. Dzięki aplikacji możecie zobaczyć, co słychać u misjonarzy, za których się modlicie, przeczytać o projektach misyjnych i wspierać je online, otrzymywać newsy z placówek objętych programem Adopcji na Odległość. Wolontariusze będą mieć możliwość łatwiejszego kontaktu i otrzymywania informacji o spotkaniach i akcjach.

Aplikacja ma dodatkową opcję logowania, dla tych którzy związani są z Salezjańskim Ośrodkiem Misyjnym w Warszawie. Żeby otrzymać dostęp, należy wysłać maila na adres: aplikacja@misjesalezjanie.pl.  Prosimy o napisanie w treści wiadomości, do której kategorii należycie: misjonarz, darczyńca, opiekun duchowy, wolontariusz, opiekun adopcyjny. Po zalogowaniu się będziecie otrzymywać specjalne informacje, przeznaczone dla konkretnej grupy odbiorców.

Do pobrania aplikacji zapraszamy wszystkich, także tych, którzy nie są jeszcze związani z ośrodkiem. Jest to dobry sposób do zajrzenia prosto w środek misyjnej pracy.

Pobierz aplikację i zyskaj:

– Informacje o działaniach Salezjańskiego Ośrodka Misyjnego w Warszawie
– Możliwość dołączenia do modlitwy za misje
– Wiadomości z misji
– Relacje z działań Międzynarodowego Wolontariatu Don Bosco
– Szansę materialnego wspierania misji online