Spotkanie Międzynarodowego Wolontariatu Don Bosco – październik 2018

Serdecznie zapraszamy na drugie spotkanie Międzynarodowego Wolontariatu Don Bosco w roku formacyjnym 2018/2019 w Warszawie. Spotkanie odbędzie się w dniach  19-21 października 2018.

Aby wyjechać na misje w roku 2019 nowe osoby mają możliwość zapisów we wrześniu i w październiku. Zapisy w późniejszych miesiącach umożliwiają tylko przyjazd na spotkanie weekendowe. Wyjazd na misje możliwy po odbyciu rocznej formacji (wrzesień/październik-maj).

Aby wziąć udział w spotkaniu wyślij zgłoszenie do dnia 17 października 2018 roku drogą mailową na adres: wolontariat@misjesalezjanie.pl, w mailu zwrotnych otrzymasz dalsze informacje.

Czekamy na Was w piątek, od godziny 16.00. Spotkanie rozpoczynamy wspólną modlitwą o godzinie 18.00, a kończymy w niedzielę, ok.  godz. 14.00 wspólnym sprzątaniem domu i obiadem.

Przypominamy, że bierzemy udział w całym spotkaniu.

Serdecznie zapraszamy!

Jak dotrzeć do Salezjańskiego Ośrodka Misyjnego?

Na stacji metro Wilanowska wsiądź w autobusy: 709, 727, 739 lub 715. Wysiądź na przystanku Sójki. Kieruj się do stacji „Shell” i skręć w prawo. Następnie idź prosto aż do skrzyżowania z ul. Taneczną i skręć w lewo. Idź prosto, po 100 metrach skręć w prawo w ul. Korowodu. Na jej końcu czekamy na Was w Salezjańskim Ośrodku Misyjnym.

WAŻNE

Aby wyjechać na misje w roku 2019 nowe osoby mają możliwość zapisów we wrześniu i w październiku. Zapisy w późniejszych miesiącach umożliwiają przyjazd na spotkanie weekendowe. Wyjazd na misje możliwy po odbyciu rocznej formacji (wrzesień-maj).

Czekamy na Was!

 

Jak do nas dojechać?