16968 zł
cel 14745 zł

91
wspierających

Instalacja kamer do domu dziecka prowadzonego przez  salezjanów

Salezjanie z Moskwy prowadzą dom dziecka. W ośrodku niezbędny jest montaż kamer w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Placówka utrzymywana jest jedynie z darów, nie otrzymuje dofinansowania od państwa. Misjonarze starają się zebrać pieniądze, jednak wciąż jest ich za mało. Dołącz do akcji i pomóż w realizacji Projektu 637!

Dobroczynne Dziecięco-Młodzieżowe Centrum Wychowawcze im. Św. Jana Bosko w Moskwie działa na terenie Rosji od 1995 roku. Zajmuje się troską i opieką wychowawczą dzieci i młodzieży z rodzin rozbitych i dysfunkcyjnych. W Ośrodku jest przygotowanych 40 miejsc dla dzieci i młodzieży. Projekt to część zabezpieczenia obiektu w monitoring całodobowy. Za zebrane pieniądze planowany jest zakup: 12 kamer, 12 sztuk skrzynek rozdzielczych, rejestrator 16-kanałowy, dysk twardy, kable montażowe wraz ze złączami, robocizna oraz serwis pogwarancyjny.

Bez wsparcia z zewnątrz nie uda się zrealizować projektu, a bezpieczeństwo w placówce wychowawczej jest bardzo ważne. Dołącz do akcji i wspólnie z nami wspieraj Projekt 638!

Odpowiedzialny za projekt jest ks. Petros Petrosyan SDB