15009 zł
cel 14813 zł

98
wspierających

 Finansowanie leczenia oraz dializ brata Francisa

 

Brat Francis Berisie, salezjanin z placówki misyjnej w Ashaiman jest ciężko chory. Pilnie potrzebuje dializ oraz naszej pomocy. Leczenie jest kosztowne. Dołącz do akcji i wspólnie z nami pomóż bratu Francisowi w odzyskaniu zdrowia.

Brat Francis ma 46 lat. Niedawno jego nerki przestały pracować. Niezbędne są dializy. Lekarze zalecili natychmiastowe rozpoczęcie leczenia, aby uniknąć całkowitej niewydolności nerek. Dializy będą początkowo odbywać się trzy razy w tygodniu. Koszt każdej z nich to około 60 euro. Brata Francisa oraz współbraci zakonnych nie stać na pełne finansowanie leczenia. Salezjanin jest pod stałą opieką specjalistów ze szpitala w Akrze w Korle Bu w Ghanie.

Dołącz do akcji i wspólnie z nami wspieraj Projekt 619!

Za projekt odpowiada ksiądz Krzysztof Niżniak SDB

 

 

KOADIUTOR FRANCIS BERISIE ODSZEDŁ DO PANA

Drodzy Dobrodzieje, z przykrością informujemy, że nasz koadiutor Francis Berisie odszedł do Pana po dwóch latach zmagania się z chorobą nerek. Bardzo dziękujemy Darczyńcom oraz Ośrodkowi Misyjnemu w Warszawie za pomoc finansową podczas leczenia naszego Brata – poinformował ks. Krzysztof Niżniak.

Koadiutor Francis miał 48 lat, pracował w Ghanie. W 2019 jego nerki przestały pracować i konieczne były dializy. Dzięki Wam, pomogliśmy w opłaceniu kosztów leczenia.

Wypraszajmy mu radość nieba! Dziękujemy za dobro, które uczynił i prosimy dobrego Boga o zbawienie zmarłego salezjanina.