8597 zł
cel 8000 zł

18
wspierających

Budowa kaplicy blaszanej w Bhanajkushlia w Bangladeszu

W wiosce Bhanajkushlia w Bangladeszu, w której posługuje od 2 lat salezjański misjonarz, ksiądz Paweł Kociołek zamieszkuje plemię Shantal. Salezjanin odwiedza wiernych dwa do trzech razy w miesiącu. Są to bardzo ubodzy ludzie. Ksiądz Paweł stara się im pomagać na każdym kroku, opłaca leczenie chorym, szkołę dzieciom i młodzieży.
Za każdym razem, gdy misjonarz odwiedza wioskę ludzie proszą o mszę świętą. W wiosce niestety brakuje kaplicy, dlatego msze święte odprawiane są pod drzewem. Mieszkańcy zwrócili się do księdza Pawła o pomoc w wybudowaniu blaszanej kaplicy, w której mogliby się spotykać na modlitwę oraz innych ważnych spotkaniach związanych z życiem wioski.

Niestety, misjonarza nie stać, aby móc pomóc mieszkańcom w budowie kaplicy, jednak wspólnie możemy pomóc w budowie blaszanej kaplicy w miejscowości Bhanajkushlia w Bangladeszu.

Wesprzyj z nami Projekt 587!

Odpowiedzialny za projekt jest ksiądz Paweł Kociołek SDB

PROJEKT ZREALIZOWANY! DZIĘKUJEMY!

Drodzy przyjaciele misji.
Bez Waszej pomocy na pewno nie udało by się zrealizować tego wszystkiego co osiągnęliśmy do tej pory. Składam serdeczne Bóg zapłać za Wasza pomoc, za Wasze zawsze otwarte serca. Przesyłam dla każdego z Was podziękowania z misji św. Jana Bosko w Bangladeszu. Podziękowania te kieruję do wszystkich pracowników SOM-u, organizatorów naszych projektów na czele z ks. Jackiem Zdzieborskim i dla wszystkich Darczyńców, którzy w jakikolwiek sposób wspierali i wspierają nas w naszej pracy na rzecz najbardziej potrzebujących.
Blaszana kaplica jest już wybudowana. Mieszkańcy wiosek są szczęśliwi, że mają możliwość uczestniczenia we mszy świętej.
Jeszcze raz gorąco dziękujemy Tobie księże dyrektorze i Wam wszystkim, którzy przyczyniacie się do rozwijania ducha ks. Bosko w Bangladeszu – DZIĘKUJEMY

Z wyrazami wdzięczności i modlitwą
Ksiądz Paweł Kociołek SDB