35910 zł
cel 43120 zł

10197
wspierających

Wyposażenie centrum młodzieżowego w Rundu w Namibii

Centrum Młodzieżowe na misji w Rundu skupia głównie dzieci i młodzież. W Centrum prowadzone są trzy programy edukacyjne: przedszkole dla dzieci, zajęcia komputerowe, zajęcia i kursy dla osób bezrobotnych oraz zajęcia dla osób z różnymi problemami z przeszłości takimi jak maltretowanie, wczesna ciąża, ubóstwo, rodzina dysfunkcyjna, emigranci z Angoli.

Centrum służy również  jako miejsce na różnego rodzaju programy weekendowe, odbywają się w nim warsztaty, seminaria oraz rekolekcje. Niestety coraz częściej brakuje miejsca z uwagi na ogromne zainteresowanie programowe, które oferuje Centrum.

Aby można było sprostać dużym oczekiwaniom społecznym i móc służyć większej ilości potrzebujących niezbędne jest wsparcie finansowe na zakup wyposażenia do Centrum Młodzieżowego prowadzonego przez salezjanów.

W pierwszej kolejności salezjanie chcą zakupić duży namiot, który pomieści 300 osób podczas różnego rodzaju spotkań. Kolejno planowany jest zakup materacy, krzeseł, stołów, kserokopiarki, sprzęt sportowy dla dzieci i młodzieży oraz nagłośnienie.

Zakup wyposażenia sprawi, że Centrum Młodzieżowe w Rundu będzie mogło organizować zajęcia i szkolenia dla dużo większej ilości dzieci i młodzieży.

Wesprzyj Projekt 524.

Odpowiedzialny za projekt jest ks. Mariusz Skowron SDB

PROJEKT ZREALIZOWANY! DZIĘKUJEMY!

Drodzy Kochani Darczyńcy,
Serdecznie dziękuję za Waszą pomoc i wsparcie. Projekt został zrealizowany, a nasi podopieczni cieszą się każdego dnia oraz są bardzo wdzięczni za Wasze hojne wsparcie. Dziękuję bardzo za tę wspaniałą pomoc.
Życzymy Darczyńcom obfitości Bożych błogosławieństw i szczęścia w życiu.
Pamiętamy o Was w naszych modlitwach.
Dziękuję i Bóg zapłać.

ksiądz Louis Malama SDB