40806 zł
cel 31500 zł

48
wspierających

Dofinansowanie studiów Florana z Beninu

Floran to student z Beninu, pomóżmy mu w kontynuowaniu nauki!

Projekt 513 jest projektem edukacyjnym. Drodzy Dobrodzieje, zwracamy się do Was z prośbą o pomoc dla Florana Dovonina z Beninu. Jego uczelnia umożliwiła mu kontynuowanie studiów medycznych w Rostowie nad Donem, pokrywa koszty związane z uczelnią. Pozostałe wydatki  związane z jego pobytem w Rosji spadają na studenta i jego rodzinę. Chłopiec ma tylko ojca, który nie ma pracy. Jest to bardzo biedna i liczna rodzina. Pomagają im inni krewni. Do września 2016 roku wydatki związane z jego kształceniem w Rosji pokrywał wujek. W  2017 roku środki na jego kształcenie otrzymaliśmy od Caritas Diecezjalnego w Saratowie, z zaznaczeniem, że pomoc będzie udzielona tylko na jeden rok. Pozostaje więc szukanie środków finansowych na pozostałe lata jego nauki.

Floran ma 24 lata i kończy pierwszy rok studiów. Przed nim jeszcze 5 lat nauki. My salezjanie w Rostowie, nie jesteśmy w stanie sfinansować jego studiów. Zwracamy się więc do Was Dobrodzieje o pomoc finansową na kontynuowanie jego studiów przez 4,5 roku, czyli od początku 2018 roku do połowy 2022 roku

Odpowiedzialny za projekt jest ks. Jerzy Gliński SDB

Projekt zrealizowany. Dziękujemy!

Szanowni Dobrodzieje.
Chciałbym bardzo serdecznie podziękować w imieniu swoim i współbraci za pomoc w realizacji Projektu 513. Podziękowania kieruję również do pracowników Salezjańskiego Ośrodka Misyjnego w Warszawie. To dzięki Waszej pomocy i dobroci serca udało się zebrać fundusze na kształcenie studenta Florana Dovonona. W naszej wspólnocie codziennie modlimy się za Was Kochani.Raz jeszcze serdeczne Bóg zapłać za Wasze wsparcie i pomoc.
Z Bogiem!
Ks. Jerzy Gliński