Zapraszamy do Czerwińska nad Wisłą na Misterium Męki Pańskiej. W każdą sobotę i niedzielę Wielkiego Postu wystawiany będzie spektakl organizowany przez Salezjański Ośrodek Młodzieżowo-Powołaniowy Emaus z udziałem profesjonalnych aktorów i młodzieży ze środowisk salezjańskich.

„W roku 2018 zapraszamy na nieco zmieniony spektakl, który będzie także modlitwą i hołdem złożonym Panu Bogu z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Podobnie jak w latach poprzednich – proponujemy prawie dwugodzinny spektakl wzbogacony przepiękną muzyką wykonywaną na instrumentach, które występują na kartach Biblii. Pragniemy, aby przeżycie Misterium było pięknym doświadczeniem wielkopostnej modlitwy i refleksji, poprzez którą wierny ma możliwość uczestniczenia w ostatnich godzinach życia Jezusa Chrystusa.” – piszą organizatorzy.

Zapisy i więcej informacji można znaleźć na stronie misterium.

Co roku przy okazji przedstawień można zwiedzić Wystawę Misyjną po której oprowadzają nasi wolontariusze. Zapraszamy do obejrzenia eksponatów z różnych zakątków świata i wysłuchania misyjnych historii.