30644 zł
cel 47600 zł

103
wspierających

 Wyposażenie szkoły salezjańskiej w Rundu

Misja w Rundu skupia głównie dzieci i młodzież. W Centrum Młodzieżowym prowadzonych jest pięć programów edukacyjnych: przedszkole, szkoła podstawowa, zajęcia komputerowe, zajęcia i kursy dla osób bezrobotnych oraz zajęcia dla osób z różnymi problemami z przeszłości takimi jak maltretowanie, wczesna ciąża, ubóstwo, rodzina dysfunkcyjna, emigranci z Angoli.

Potrzebne sa pieniądze na wyposażenie szkoły podstawowej. Dołącz do akcji i wspólnie z nami wesprzyj Projekt 780!

Don Bosco Youth Center zostało oficjalnie otwarte w 2007 roku, aby zapewnić młodzieży z Rundu i okolic możliwość nauki, wskazówki dotyczące kariery, szkolenie komputerowe i działania oratoryjne. W 2021 r. Salezjanie Don Bosco otworzyli szkołę podstawową, aby odpowiedzieć na rosnące potrzeby edukacji.

Celem tego projektu jest pozyskiwanie funduszy w celu zakupu biurek, krzeseł i tablic. Projekt jest bardzo ważny, ponieważ odpowiada na potrzeby biednych dzieci oraz umożliwi im naukę w komfortowych warunkach. Za zebrane fundusze zakupimy 120 biurek, 120 krzeseł, 7 tablic kredowych. Za pozostałe środki zostaną zakupione szafy oraz przybory szkolne.

Zakup wyposażenia sprawi, że Centrum Młodzieżowe w Rundu będzie mogło organizować zajęcia i szkolenia dla dużo większej ilości dzieci i młodzieży.

Dołącz do akcji i razem z nami pomóż wyposażyć szkołę podstawową w Rundu.

 Za projekt odpowiada ksiądz Louis Malama SDB