Z okazji Tygodnia Misyjnego prowadziliśmy w październiku kampanię MALGASKI DOM, publikowaliśmy codzienność i historie chłopców ulicy, mieszkających w Domu Magone na Madagaskarze. DZIĘKUJEMY za Wasz udział i dobre serce, jakie okazaliście. W sposób szczególny chcą Wam podziękować  sami chłopcy.

 

Przeżyliśmy kolejny miesiąc. Tym razem dzieliliśmy go z Wami. Poznaliście odrobinę nasze historie, naszą codzienność. Chcielibyśmy Wam wszystkim z serca podziękować za słowa wsparcia i pozdrowienia przekazane przez ks. Tomka. Dziękujemy za okazaną dobroć, bo wiemy, że wielu z Was wpłaciło pieniądze na nasze wyżywienie i ubranie. Dziękujemy Wam bardzo za wszelką pomoc i zapewniamy Was o pamięci w naszej wieczornej modlitwie, zapoczątkowanej w październiku w intencji dobrodziejów i ludzi dobrej woli.

 Chłopcy z Domu Magone

 

To Wy, Dobrodzieje i Przyjaciele misji salezjańskich daliście podopiecznym szansę na spokojniejsze życie. Do tej pory zebraliśmy 51 890 zł! Przeznaczymy je na roczne wyżywienie chłopców, ubrania i artykuły higieniczne. Zbiórka nadal trwa.

 

Więcej o kampanii: misjesalezjanie.pl/kampanie/malgaski-dom/