W czasie Adwentu zorganizowaliśmy kampanię OUTCASTS – ODDAJ IM ŻYCIE. Z całego serca DZIĘKUJEMY Wam, Dobrodziejom i Sympatykom misji salezjańskich za wsparcie wyrzuconych i wykluczonych z plemienia Gabra.

W czasie Adwentu i Bożego Narodzenia zebraliśmy 35 168 zł. Bez Waszej pomocy nie moglibyśmy dawać oparcia kobietom i dzieciom, których wypędzono z domu, pozbawiono środków do życia oraz nie dano możliwości powrotu do wioski. Razem z siostrami salezjankami chcemy zapewnić im nowy dom, dać szansę na rozpoczęcie nowego i samodzielnego życia w nowym miejscu. Za zebrane środki siostry mogą wybudować 10 manyatt (chat), kupić prawie 70 mbuzi (kóz) i 50 kartonów sabuni (mydła). Dzięki Waszej pomocy Bóg narodził się na pustynnym terenie, gdzie mieszka plamię Gabra. Przyszedł do opuszczonych, o których nikt nie pamięta.

Zebrane środki przekażemy s. Iwonie, która razem z innymi salezjankami pracuje w North Horr na pustyni Chalbi. Siostra Iwona na misje wyjechała w 2000 roku. Chce coraz bardziej dzielić życie z ludźmi, którym pomaga. Jej pragnieniem jest, aby jeszcze więcej dzielić się wiarą, żeby wszyscy, bez wyjątku poznali miłość Jezusa. Jej marzeniem jest polepszenie sytuacji kobiet i zapewnienie dożywienia wszystkim, którzy tego potrzebują.