Drodzy Dobrodzieje,
w ostatnim czasie przekazaliśmy pieniądze na zrealizowanie 19 projektów misyjnych.

Wspólnie pomagamy najuboższym. Zebrane fundusze przekazaliśmy misjonarzom, którzy wykorzystają je zgodnie z danym projektem. Zgromadzoną nadwyżkę pieniędzy z poszczególnych projektów przekazaliśmy na pozostałe. Dzięki temu Wasze ofiary zostaną wykorzystane, a kolejne projekty misyjne zostaną szybciej zrealizowane. Peru, Zambia, Argentyna, Kamerun, Etiopia, Madagaskar i Burundi to tylko niektóre kraje, którym udzieliliśmy pomocy w 2017 roku.

Wspólnie wspieramy najbardziej potrzebujących mieszkańców Peru, którzy ucierpieli na skutek powodzi oraz pomagamy przy zakupie samochodu do domu wspólnoty w Ashaiman w Ghanie. Zorganizujemy wypoczynek letni dla dzieci w oratorium w Bahia Blanca (Argentyna) oraz zakupimy potrzebne zabawki i gry. To Wy sprawiliście, że uczniowie z Buterere w Burundi będą mogli kontynuować naukę w szkole zawodowej a dzieci z Fianarantsoa na Madagaskarze pójdą na kurs alfabetyzacji i zajęcia dokształcające oraz otrzymają ciepły posiłek. Bez Waszej pomocy nie udałoby się sfinansować operacji oczu ks. Andrzeja, misjonarza z Zambii oraz wielu innych projektów.

W najbliższym czasie na naszej stronie pojawią się kolejne projekty misyjne, dzięki którym będziemy mogli wspólnie pomóc najbardziej potrzebującym. Za Waszą pomoc drodzy Dobrodzieje z całego serca dziękujemy przez przyczynę Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych każdego 24 dnia miesiąca.

Razem możemy wiele.

AKTUALNOŚCI - PROJEKTY - 19 PROJEKTÓ W TRAKCIE REALIZAVI